Numarabiz Nedir? 11 Maddede Numarabiz

numarabiz scaled

NUMARABİZ NEDİR?

Numarabiz, adult site trafiği, seo bazlı site trafiği, sosyal medya trafiği ve Google reklamcılık ağıyla IVR numaraları üzerinden kazancın sağlandığı mobil reklam servisidir.

NASIL ÜYE OLUR VE NASIL NUMARA TALEP EDERİM?

numarabiz.com üyelik formunu doldurduktan sonra sistem üzerinden numara talep ederek IVR numarasının paylaşımını yapmaya başlayabilirsiniz. 4 adet numara bloğu (+32, +44, +31 ve +237) seçimi yapabiliyorsunuz.

Numarabiz nedir?

NASIL KAZANÇ ELDE EDERİM?

Adult site, sen bazlı site, sosyal medya hesapları ve Google reklamcılığı ile kazanç sağlanabiliyor. Katma değerli numara servislerini arayan kişilerin faturasına ek dakika başına 9.90₺ yansır. IVR numarasının reklamını yapan kişiler sistem üzerinden dakika başına 0.92₺ kazanmaktadır.

NUMARABİZ’DE KULLANILAN REKLAM MODELLERİ NELERDİR?

Banner Reklam Modelleri

 • Görseller ile desteklenen reklam modeli adult site ve sosyal medya odaklı hesaplarda kullanılır ve kullanıcıları aramaya teşvik eder.

Sesli/Yazılı WhatsApp Reklam Modelleri

 • Kullanıcıları çağrıya yönlendirmek için hazırlanan sesli ve yazılı olmak üzere iki çeşit olan WhatsApp görselli reklam modelidir.

Mobil Reklam Modelleri

 • Google reklamcılık hizmeti ile reklam veren müşterilere sunulan görsel sohbet temalı reklam modelidir.

ÖDEME EŞİĞİ NEDİR VE NASIL YAPILIR?

Ödeme yapılabilmesi için en az 100₺’lik bir kazanca ulaşılması gerekmektedir. Sistem üzerinde girmiş olunan ödeme yöntemine (Havale/EFT, Papara, USDT/BTC) paranız aktarılır. Ödemeler haftalık olarak yapılmakta olup haftanın ilk üç iş günü içerisinde ödenir.

NEDEN NUMARABİZ’İ TERCİH ETMELİYİM?

Sektörde 7/24 destek hizmeti ile ve IVR firmaları arasında önemli sistem avantajlarına sahip olan bir servistir. Müşterilerinin performanslarını artırmaya yönelik bir çok çalışma yapmaktadır.

 • Barem Sistemi
 • Bakiye Transferi
 • Dinamik Reklam Modelleri
 • Premium Üyelik Sistemi
 • Bildirim Sistemi
 • Anlık Çağrı Durumu
 • Anons Sistemi
 • 7/24 Destek

Barem Sistemi(Sektörde Tek)

Elde edilen sabit dakika kazancı (0,92₺) dışında kişiye özel “barem sistemi” ile kazancınızı artırmak mümkün. Müşterilerinin trafik kalitesi ve yoğunluğuna göre belirlenen barem ekstra 0,05₺ kazanmaya olanak sağlıyor.

Bakiye Transferi(Sektörde Tek)

Numarabiz hesapları arasında hesap bakiyeleri transferi gerçekleştirilebiliyor. Numarabiz üyeleri bu sayede birbirleri arasında para trafiği yapabiliyorlar.

Dinamik Reklam Modelleri(Sektörde Tek)

Reklam modelleri üzerinde operatörlerin aktif olup olmamasına bağlı olarak anlık olarak değişkenlik gösteren bir hizmettir.

Premium Üyelik Sistemi(Sektörde Tek)

Üyeler panel içerisinde belirlenen bir dakika oranına ulaştığında “premium üyelik” kazanmış oluyor. Premium üyeler kullandıkları reklam modellerini indirme, haftada 1 adet erken ödeme alma hakkını 2 adete yükseltme hizmetine ulaşabilirler.

Bildirim Sistemi(Sektörde Tek)

Sistemden aldığınız numaraya bir çağrı geldiğinde veya çağrı sonlandığında Numarabiz aplikasonuna ve web panelinize bildirim gelmektedir. Anlık bildirimler ile müşteriler trafiklerini her zaman takip edebiliyorlar.

Anlık Çağrı Durumu(Sektörde Tek)

Üyeler anlık olarak güncellenen çağrıların hangi durumda olduğunu (IVR, Konuşuyor, Hikaye Dinliyor) görebiliyorlar.

Anons Sistemi(Sektörde Tek)

Sistem üzerinde seçilen anonsu dinleme imkânı sunulmaktadır.

7/24 Destek(Sektörde Tek)

Numarabiz çalışanlarına ticket sistemi, mail, Skype ve WhatsApp üzerinden günün her saati ulaşmanız mümkündür. Sektörde en hızlı desteği sunmaktadır.

Related posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir